Пропозиції та новини

У цьому розділі зібрана інформація про всі актуальні пропозиції, новини, фото- і відеозвіти з проведених заходів.

06 Dec 2023

Святий Миколай привітав вихованців дитячого будинку

6 грудня команда Mercure, офіційні та повноправні представники Святого Миколая, здійснила поїздку до Білої Церкви, до дитячого будинку-інтернату.
 
Ми зустріли наших старих знайомих - діток з особливими потребами, що так раділи кожному нашому приїзду у довоєнні часи. Зараз весела зграя поповнилась новими дітками з прифронтових міст та сіл.
 
Вони справді варті нашої уваги та допомоги!
 
Ми привітали малюків із святами — Днем святого Миколая, Різдвом та Новим Роком, зібравши все необхідне - постільну білизну, побутову хімію, а також найголовніше до свят - солодкі подарунки: фрукти, печиво та цукерки.
 
Було до сліз приємно відчувати їхню вдячність.

Команда Mercure неодноразово вже їздить до цього будинку-інтернату в Білій Церкві. Ми віримо - наша допомога принесе добро та радість, та зробить цей світ трошечки кращим.

Ми щиро закликаємо всіх небайдужих робити добрі справи - це не вимагає великих зусиль, але так важливо для інших, для тих, хто потребує допомоги!

Сьогодні - ще одне свято - День Збройних Сил України. Щиро вітаємо наших захисників та захисниць!

Вами пишаються українці, а ваші подвиги викликають захоплення у всьому світі! Саме завдяки вам в Києві й у Дніпрі, в Одесі й Львові люди живуть та мріють про Перемогу! І саме завдяки вам вона обов'язково буде, а з нею - Мир!

Вітаємо!

Mercure Kyiv Congress
Київ, вул. В. Гетьмана, 6

(044) 205 35 20