Контакти

Контакти та як нас знайти

1000 символів ліворуч

Як до нас дістатися

 
З аеропорту Бориспіль
Ми знаходимося на відстані 39 км від головного аеропорту «Бориспіль», що становить приблизно 40 хвилин їзди. Подивіться наш прайс на трансфер і за 24 години до приїзду замовте автомобіль - ми будемо раді доставити Вас в готель з комфортом.
З аеропорту «Жуляни»
Ми знаходимося всього на відстані 10 км від аеропорту «Жуляни», що становить близько 20 хвилин їзди звідти. Подивіться наш прайс на трансфер і за 24 години до приїзду замовте автомобіль - ми будемо раді доставити Вас в готель з комфортом.
Від залізничного вокзалу
Ми знаходимося всього на відстані 9 км від центрального залізничного вокзалу Києва. Подивіться наш прайс на трансфер і за 24 години до приїзду замовте автомобіль - ми будемо раді доставити Вас в готель з комфортом. Ви також можете скористатися прямою лінією метро до станції Шулявська, а звідси близько 5-ти хвилин пішки.
Автомобілем
Якщо у Вас машина з GPS-навігатором, тоді просто введіть адресу готелю - Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6. Якщо ж ні, Ви можете скористатися цією картою, задавши точку відправлення і пункт призначення, і ми сподіваємося скоро зустріти Вас тут.
На метро
Ми знаходимося всього в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Шулявська» (червона лінія). Ви можете скористатися цією картою для отримання маршруту, як від метро дістатися до готелю.