Пропозиції та новини

У цьому розділі зібрана інформація про всі актуальні пропозиції, новини, фото- і відеозвіти з проведених заходів.

20 Dec 2022

Святий Миколай завітав до дитячого будинку у Білій Церкві

19 грудня команда Mercure, офіційні та повноправні представники Святого Миколая, здійснила поїздку до Білої Церкви, до дитячого будинку-інтернату.
 
Ми не зустріли наших старих знайомих - діток з особливими потребами, що так раділи кожному нашому приїзду у довоєнні часи. Зараз вся весела зграя - у безпеці за кордоном, куди їх було евакуйовано завчасно, подалі від жахів війни.
 
Тепер населення Білоцерківського дитячого будинку - діти переселенців з прифронтових міст та сіл. Їх більше п'ятидесяти, і майже всі - із нелегкими спогадами та психологічними розладами, багато хто має важкі хвороби.
 
Вони справді варті нашої уваги та допомоги!
 
Ми привітали малюків із прийдешніми святами — Днем святого Миколая та Новим Роком, зібравши все необхідне - постільну білизну, побутову хімію, а також найголовніше до свят - солодкі подарунки: фрукти, печиво та цукерки.
 
Було до сліз приємно відчувати їхню вдячність.

Команда Mercure неодноразово вже їздить до цього будинку-інтернату в Білій Церкві. Ми віримо - наша допомога принесе добро та радість, та зробить цей світ трошечки кращим.

Ми щиро закликаємо всіх небайдужих робити добрі справи - це не вимагає великих зусиль, але так важливо для інших, для тих хто потребує допомоги!

Mercure Kyiv Congress
Київ, вул. В. Гетьмана, 6

(044) 205 35 20